Ziepes ar logotipu

Ziepju izgatavošanai tiek izmantota dabīga bāze, kurai pievieno kazas pienu, kas baro un mīkstina ādu. Pēc mazgāšanas paliek patīkama sajūta. Ziepju sastāvā ir dabīgi sertificēti aromāti un krāsvielas. Vārām no sastāvdaļām, ko pasūtām Anglijā. Izgatavojam bez sulfātiem, parabēniem un kaitīgiem piemaisījumiem.

Individuālus pasūtījumus gatavojam 4-5 dienas laikā (ar piegādi). Piegāde Rīgā - 5eur. Aiz Rīga (jebkura Latvijas pilsēta - 10eur). 

 

  • Latvija 2

  • latvia

  • prezentreklama 56565
  • prezentreklama zaluzijas

 

Reklāmas logotips ir viens no variantiem kā atgādināt biznesa partneriem par savu uzņēmumu vai pateikties klientam par veikto pirkumu vai pakalpojumu.

Piemēram, pērkot abonementu fitnesa klubā, Jūs varat uzdāvināt savam klientam aromātiskas dabiskas ziepes ar centra logotipu un mājas lapas adresi. Vai arī, ja pārdodat logus, durvis, žalūzijas, paklājus, aizkarus, vai kādas citas preces, klientam, veicot pasūtījumu, varat uzdāvināt ziepes ar uzņēmuma logotipu. Kādu prieku ikreiz klientam sagādās roku mazgāšana, jo dienas laikā rokas tiek mazgātas vairākas reizes! Viņš ieteiks un stāstīs draugiem un radiniekiem par patīkamo pārsteigumu no uzņēmuma, atcerēsies mājas lapu, kas bija redzama uz ziepēm un nodos šo informāciju tiem, kam nepieciešama Jūsu produkcija vai pakalpojumi.

Prezentreklāmu, kuras pieņemts dāvināt klientiem, dažādība ir liela. Piekariņi, šķiltavas, kalendāri, pildspalvas, tas viss ir standarts, un tam vairs netiek pievērsta tik liela uzmanība. Ar to vairs nevienu nepārsteigsi.
Mēs piedāvājam netradicionālu pieeju Jūsu uzņēmumu reklamēšanai.
Nelielas izmaksas – maksimāls lietderīgums!
Lai veiktu pasūtījumu, nepieciešams izvēlēties ziepju formu, krāsu un aromātu, un nosūtīt logotipu uz e-pasta adresi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Atbildes uz iespējamiem papildu jautājumiem varat atrast sadaļā „Jautājumi-atbildes", ja gadījumā atbildi neatradīsiet, piezvaniet vai uzrakstiet mums, mēs ar prieku Jums palīdzēsim.

Ziepes izgatavojam pēc iespējas īsā laika termiņā. Pēc pasūtījuma noformēšanas mūsu administrators paziņos, kurā dienā būs izgatavots un piegādāts pasūtījums.

Unikāla prezentreklāma - nelielas izmaksas, bet maksimāls lietderīgums!

 

Ar mīlestību Darbnīca Alius,
vienmēr zvana attālumā :)

T. 20668888

 

 

 

 

Darba shema:

shema raboty